Filipstads kommun startsida

Personal och arbetslag på Ferlinskolan

Trygghetsteamet

Rektor Gun Palmqvist, bitr. rektor Åsa Hagman Larsson, Kurator Anders Sinisis, Lärare Malin Larsson, Lärare Ann Ottosson, Lärare Grit Hoffman och Lärare Cecilia Ånerud.

Arbetslag A

Annica Oscarsson, 0590-614 93, annica.oscarsson@filipstad.se

Anita Warnqvist, 0590-615 01, anita.warnqvist@filipstad.se

Madelen Savinainen, 0590-614 94, madelen.savinainen@filipstad.se

David Johansson, 0590-615 01, david.johansson@filpstad.se

Ramona Asplund, 0590-614 94, ramona.asplund@filipstad.se

Ann Ottosson Jamt, 0590-615 01, ann.ottosson@filipstad.se

Laura Hoffmann, 0590-614 93, laura.hoffmann@filipstad.se

Patricia Andersson, 0590-614 98, patricia.andersson@filipstad.se

Kajsa Krigström, 0590-614 98, kajsa.krigström@filipstad.se

Arbetslag B

Albin Jakobsson, 0590-614 98, 0590-615 03, albin.jakobsson@filipstad.se

Christina Nisula, 0590-614 93, christina.nisula@filipstad.se

Håkan Nisula, 0590-614 92, hakan.nisula@filipstad.se

Patrik Sjölander, 0590-615 08, patrik.sjolander@filipstad.se

Peter Gustavsson, 0590-614 98, peter.gustavsson@filipstad.se

Maria Noreberg, 0590-614 92, maria.noreberg@filipstad.se

Cecilia Ånerud, 0590-614 92, cecilia.anderud@filipstad.se

Josefin Edstam, 0590-614 98, josefin.edstam@filipstad.se

Rickard Magnusson, 0590-615 01, rickard.magnusson@filipstad.se

Arbetslag C

Erika Johansson, 0590-615 00, erika.johansson@filipstad.se

Linus Larsson, 0590-61492, linus.larsson@filipstad.se

Marina Isaksson, 0590-615 00, marina.isaksson@filipstad.se

Grit Hoffmann, 0590-614 98, grit.hoffman@filipstad.se

Ann-Charlotte Carlsson, 0590-614 93, ann-charlotte.carlsson@filipstad.se

Camilla Falk, 0590-615 03, camilla.falk@filipstad.se

Monika Granquist, 0590-615 06, monika.granquist@filipstad.se

Hollie Koezema, 0590-615 00, hollie.koezema@filipstad.se

Tor Jamt, 0590-614 93 tor.jamt@filipstad.se

Mari Orrpars, 0590-0590-61508, mari.orrpars@filipstad.se

Rolf Andersson, 0590-61505, rolf.andersson@filipstad.se

Arbetslag D

Elisabeth Savinainen, 0590-614 77, elisabeth.savinainen@filipstad.se

Karin Sarfve, 073-0495512, karin.sarfve@filipstad.se

Rebecca Savinainen, 073-0495512, rebecca.savinainen@filipstad.se

Jonas Jonsson, 073-0495512, jonas.jonsson@filipstad.se

Elin Kjellemar, 073-0495512, elin.kjellemar@filipstad.se

Suleyman Abdulwahab, 0590-614 77, abdulwahab.suleyman@filipstad.se

Ibrahim Abdullah, 0590-615 00, ibrahim.abdullah@filipstad.se

Maria Gräsberg, 070-3066534, maria.grasberg@filipstad.se

Filip Dahlöv, 0590-614 98, filip.dahlov@filipstad.se

Åsa Eriksson, 0590-614 77, asa.eriksson@filiptad.se

Kontaktinformation Ferlinskolan

Telefonnummer
0590‑614 88
Besöksadress
Rektor Furuskogs gata 2
Postadress
Box 302
682 27 Filipstad

Kontaktinformation Rektor - Gun Palmqvist

Kontaktinformation Expedition - Yvonne Rapp

Telefonnummer
0590‑614 88

Kontaktinformation Expedition - Caroline Lutman

Kontaktinformation Skolsköterska Ferlinskolan, Stålvallaskolan - Ellinor Johansson

Kontaktinformation Specialpedagog Ferlinskolan - Camilla Edin

Telefonnummer
0590‑60 88 21

Text